Освітня акція "Де єдність, там і перемога"

2023-05-29

/Files/images/IMG_20230601_154245_532.jpg

Запрошуємо всіх охочих школярів, батьків, вихованців позашкілля, педагогів долучитись до освітньої акції “ДЕ ЄДНІСТЬ, ТАМ І ПЕРЕМОГА”.

✅ З 1.06.2023 по 5.06.2023 на каналі “Харків надихає” розміщуватимуться роботи учасників онлайн-вернісажу “Світ дитинства” з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Нерідко від дорослих діти чують: “А ось я у твоєму віці...”. Будемо раді отримати від учасників спільний колаж (від членів родини або шкільних сімей), де просимо розмістити фото дитини та батьків/педагогів у такому ж віці, як і діти (формат .jpg або .png).

✅З 8.06.2023 по 11.06.2023 запрошуємо учасників долучитись до відеомарафону на тему ,,Сила шкільної дружби,, з нагоди Міжнародного дня друзів. У відео тривалістю до 2 хвилин (бажано горизонтальне, розширення .mp4) пропонуємо школярам або класним керівникам поділитись власними історіями про силу шкільної дружби.

✅З 19.06.2023 по 30.06.2023 запрошуємо школярів долучитись до флешмобу «Наші люди – наша гордість» з нагоди Дня Конституції України.

Суть флешмобу полягає в тому, щоб згадати видатних харків’ян, які зробили великий внесок у державотворення країни й передали свою мудрість майбутнім поколінням.

Для участі у флешмобі потрібно:

- знайти у відкритих джерелах крилаті вислови, цікаві судження (думки) видатних харків’ян про українців та державу Україну (зокрема про українську ментальність, особливості характеру, історичні досягнення тощо);

- записати короткі відео (до 2 хвилин), у яких учасник цитує обраних авторів/ презентує їхні твори (книги, статті, праці).

✅Без обмежень за часом протягом місяця просимо заклади освіти ділитись фотозвітами про участь у червневих акціях, спрямованих на підтримку наших військових.

Матеріали просимо надсилати протягом місяця на електронну адресу kharkiv.challenges@ukr.net, зазначаючи прізвище, ім’я, заклад освіти, клас, район.

Із нетерпінням чекаємо на ваші роботи.

Кiлькiсть переглядiв: 23