• Ви знаходитесь тут:

• Психологічна служба

Психологічна служба КЗ "ДНЗ № 430"

Психологічну службу в КЗ «ДНЗ№430» представляє практичний психолог Колеснік Наталія Михайлівна

/Files/images/80661654_1221584201371930_924861210795442176_o.jpg

В 1988 році Ухвалою Державного комітету був введений фахівець – практичний психолог до всіх навчально-виховних установ країни, тобто була організована психологічна служба. Процес становлення психологічної служби йшов поступово і довго. Психологи стали з'являтися спочатку в школах, дитячих садах.

Поява психолога в ЗДО пов'язана із зміною парадигми освіти.

Головною функцією психологічної служби є створення і оптимізація умов, сприяючих охороні фізичного і психічного здоров'я дітей, забезпеченню їх емоційного благополуччя, вільному і гармонійному розвитку особистості кожної дитини.

Основні напрями роботи психологічної служби в дитячому саду - це психологічна діагностика, корекційно-розвиваюча робота, надання консультативної допомоги дітям, їх батькам, вихователям, психологічна освіта

Реалізація індивідуального підходу до кожної дитини вимагає тривалого вивчення за допомогою спостереження і відповідних діагностичних методик індивідуальних особливостей розвитку дітей.

Години прийому психолога

Робота психолога