• Ви знаходитесь тут:

• Педагогічна скарбничка

Методична робота в закладі дошкільної освіти проводиться за такими напрямами:

• пошук, вивчення та впровадження нових педагогічних технологій у роботі з дітьми дошкільного віку;
  • створення сприятливих умов для розвитку творчості педагогів, вивчення досвіду роботи, інноваційний підхід до практичної діяльності

/Files/images/Buch1.jpg

Пріоритетні завдання

Забезпечити роботу педколективу ЗДО над впровадженням впровадженням ІІІ (формувального) етапу методичної теми «Підвищення якості освіти шляхом забезпечення успішної соціалізації учнів та вихованців закладів освіти району».

1. Правове виховання дошкільників;
  2. Зміцнення здоров'я дошкільників засобами фізичного виховання;
  3. Формування патріотичної свідомості дітей засобами народознавства;
  4. Розвиток мовлення як важливої складової навчання та виховання дитини

Пріоритетні завдання

на 2019/2020 навчальний рік

Відповідно до досягнень, виявлених недоліків, запитів батьків та державних вимог, педагогічний колектив закладу дошкільної освіти ставить перед собою у 2019/2020 навчальному році такі завдання:

1. Продовжувати роботу з національно-патріотичного виховання дошкільників шляхом ознайомлення з історією, культурою, традиціями рідної країни.

2. Вдосконалювати мовленнєву активність дітей в процесі пошуково-дослідницької діяльності.

3. Формувати економічну компетенцію дітей дошкільного віку через залучення їх до різних видів діяльності.