• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична служба

ПЕДАГОГIЧНЕ КРЕДО

"Справжне виховання не там, де педагог з вершин спускається на землю, а там, де він піднімається до тонких Істин Дитинства"

/Files/images/Screenshot_20210330-115755_Instagram.jpg

Методична робота в закладі дошкільної освіти проводиться за такими напрямами:

  • пошук, вивчення та впровадження нових педагогічних технологій у роботі з дітьми дошкільного віку;
  • створення сприятливих умов для розвитку творчості педагогів, вивчення досвіду роботи, інноваційний підхід до практичної діяльності

/Files/images/Buch1.jpg

Пріоритетні завдання

Забезпечити роботу педколективу ЗДО над вирішенням завдань які визначені районною методичною темою «Мотивація як визначальний фактор організації навчальної діяльності учнів та вихованців в умовах соціалізації».

  1. Правове виховання дошкільників;
  2. Зміцнення здоров'я дошкільників засобами фізичного виховання;
  3. Формування патріотичної свідомості дітей засобами народознавства;
  4. Розвиток мовлення як важливої складової навчання та виховання дитини

Пріоритетні завдання

на 2021/2022 навчальний рік

Відповідно до досягнень, виявлених недоліків, запитів батьків та державних вимог, педагогічний колектив закладу дошкільної освіти ставить перед собою у 2021/2022 навчальному році такі завдання:

1. Виділити у провідний напрямок роботи збереження і зміцнення здоров’я дитини через формування доступних знань і уявлень про здоровий спосіб життя, про основи безпеки життєдіяльності шляхом інтеграції родинного і суспільного виховання на основі спільних зусиль з батьками вихованців, забезпечення її соціально-психологічної захищеності.

2. Продовжити роботу щодо формування основ національно-патріотичного, правового виховання дошкільників через традиції українського народу.

3. Підвищувати методичну компетентність педагогів з використанням сучасних інноваційних технологій для забезпечення якості освітнього процесу.


ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ НА 2022/2023 навчальний рік

Продовжуючи роботу щодо підвищення якості освітнього процесу та відповідно до аналізу роботи ЗДО за минулий 2021/2022 навчальний рік, враховуючи досягнення і недоліки, колектив продовжує працювати над єдиною методичною темою "Мотивація як визначальний фактор організації навчальної діяльності учнів та вихованців в умовах соціалізації " і визначає на 2022/2023 навчальний рік такі пріоритетні завдання:

1. Виділити у провідний напрямок роботи збереження і зміцнення здоров’я дитини, забезпечення її соціально-психологічної захищеності шляхом інтеграції родинного і суспільного виховання, створення безпечних умов навчання і виховання дітей в умовах військового стану.

2. Продовжувати роботу з виховання основ патріотичної свідомості дітей дошкільного віку.

3. Активізація роботи щодо розвитку мовленнєвої компетентності вихованців.Кiлькiсть переглядiв: 1351