• Ви знаходитесь тут:

• Інформація про дитячий садочок

Інформаційна карта

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 430 Харківської міської ради" розташований за адресою:

61202 м. Харків, пр.Л.Свободи, буд.№ 37-А, телефон: 725-85-98
В дошкільному закладі функціонує 12 груп

Для дітей раннього віку - 2 групи.

Для дітей четвертого року життя - 3 групи.

Для дітей п'ятого року життя - 3 групи.

Для дітей старшого віку шостий рік життя - 3 групи.

Різновікова, з короткотривалим перебуванням дітей -1група.

Режим роботи ЗДО

Заклад дошкільної освіти заклад має гнучкий режим роботи: групи працюють від 4 до 12 годин.

Якісний склад педагогів

"Спеціаліст вищої категорії" - 1 особа.

"Спеціаліст I категорії" - 1 особа.

"Спеціаліст II категорії" - 2 особи.

"Спеціаліст" - 8 осіб.

У нашому закладі дошкільному освіти працюють кваліфіковані, творчі педагоги.

Пріоритетні завдання

на 2020/2021 навчальний рік

Відповідно до досягнень, виявлених недоліків, запитів батьків та державних вимог, педагогічний колектив закладу дошкільної освіти ставить перед собою у 2020/2021 навчальному році такі завдання:

1. Удосконалення роботи щодо формування комунікативно-мовленнєвої та математичної компетенцій дітей дошкільного віку.

2. Продовження роботи щодо формування основ національно-патріотичного виховання дошкільників шляхом ознайомлення з історією, культурою, традиціями рідної країни.

3. Формування здоров’язберігаючої компетенції дітей дошкільного віку шляхом упровадження інноваційних методик.