• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про дитячий садочок

Інформаційна карта


Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 430 Харківської міської ради" розташований за адресою:

61202 м. Харків, пр.Л.Свободи, буд.№ 37-А, телефон: 725-85-98
В дошкільному закладі функціонує 11 груп

Для дітей раннього віку - 2 групи.

Для дітей четвертого року життя - 3 групи.

Для дітей п'ятого року життя - 3 групи.

Для дітей старшого віку шостий рік життя - 3 групи.

Режим роботи ЗДО

Заклад дошкільної освіти заклад має гнучкий режим роботи: групи працюють від 9 до 12 годин.

З 24.02.2022 в ЗДО № 430 освітній процес призупинено у зв'язку з введенням війскового стану в Україні

Якісний склад педагогів

"Спеціаліст вищої категорії" - 1 особа.

"Спеціаліст I категорії" - 1 особа.

"Спеціаліст II категорії" - 2 особи.

"Спеціаліст" - 13 осіб.

У нашому закладі дошкільному освіти працюють кваліфіковані, творчі педагоги.

Пріоритетні завдання на 2023/2024 навчальний рік

Введення в Україні воєнного стану позначилося на всіх сферах людського життя. Особливих змін зазнала і дошкільна освіта. З урахуванням подій сьогодення та дії правового режиму воєнного стану, річний план за минулий навчальний рік виконано не в повному обсязі.

Важливими завданнями дошкільної освіти є консолідація зусиль влади, закладу освіти, громадськості з метою забезпечення необхідних умов для розвитку, освіти, повноцінної соціалізації дітей і створення безпечного освітнього середовища.

Сьогодення внесло корективи в освітянське життя та незмінним лишилося те, що усі ми маємо працювати заради наших дітей. В умовах воєнного стану зазнала змін й організація роботи з кадрами, зокрема підвищення кваліфікації, інформаційна та методична підтримка педагогів.

Враховуючи підсумки освітньої діяльності за минулий навчальний рік та введення в Україні воєнного стану, педагогічний колектив закладу дошкільної освіти спрямовує свою діяльність у наступному році на розв'язання методичної проблеми:«Мотивація як виначальний фактор організації навчальної діяльності учнів та вихованців в умовах змішаного навчання"

Річні завдання, які стоять перед педагогічним колективом закладу для вирішення у 2023/2024 навчальному році.

1. Створення умов щодо безпеки учасників освітнього процесу (фізичного, психічного, інформаційного, соціального, морального), забезпеченння захищенності від негативних впливів та створення комфортних умов перебування в закладі дошкільної освіти та розвитку особистості.

2. Продовжувати формувати соціально-громадянську компетентність дошкільників з метою зміцнення національної ідентичності дітей.

3. Розвивати мовленнєву компетентність дитини шляхом накопичення власного досвіду використання мовлення в різних життєвих ситуаціях.

Кiлькiсть переглядiв: 2620