/Files/images/03918.jpg

Охорона дитинства – система державних та громадських заходів, спрямованих на забезпечення повноцінного життя, всебічного виховання і розвитку дитини та захисту її прав.

У закладі дошкільної освіти проводиться робота щодо виявлення дітей соціально незахищених категорій.

Дитинство – найважливіший період у становленні особистості. Саме тоді людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до дітей, розуміння їхніх проблем, інтересів та потреб, стану охорони дитинства залежить доля кожної людини і розвиток суспільства загалом.

Держава надає родинам пільги, де виховуються діти цих категорій. Але дітям, родинам, які їх виховують, потрібна ще й педагогічна та соціально-психологічна допомога. Проводиться робота щодо охорони прав дитинства та соціального захисту дітей пільгових категорій. В ЗДО працює практичний психолог.

Мета цієї роботи: забезпечення реалізації державної політики щодо охорони прав дитинства та соціального захисту дітей пільгових категорій та створення належних умов для їх соціально -психологічної адаптації та всебічного, гармонійного розвитку.