ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПЕДАГОГІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Мета інноваційних технологій–це цілеспрямований системний набір прийомів, засобів організації навчальної діяльності, що охоплює весь процес навчання від визначення мети до одержання результатів.

Діяльність закладу дошкільної освітина сучасному стані неможлива без ефективного вирішення пріоритетних завдань розвитку навчання та виховання дітей, без пошуку оптимальних форм організації освітнього процесу, використання перспективного досвіду, а також здійснення інноваційної діяльності.

Принципи сучасних інноваційних технологій:

• доцільність;
  • взаємодія навчання та виховання;
  • орієнтація на співпрацю;
  • особистісно-зорієнтований підхід;
  • використання різноманітних форм та методів.

Інноваційна діяльність педагогів 3ДО

№ п/п Тема заходу № групи Відповідальні
1. Правове виховання дітей дошкільного віку №2 Тимченко О.М.
2. Морально-етичне виховання дітей дошкільного віку №4 Дячук В.В.
3. Валеологічне виховання №6 Борисовська Н.О.
4. Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку через народознавство №11 Шматкова Є.В.
5. Пошуково-дослідницька діяльність як засіб пізнавального розвитку дитини №12 Гурʼєва О.В.
6. ХДП «Нетрадиційні методи малювання як засіб творчих здібностей дітей дошкільного віку» №8 Цуркіна Н.Ф.
7. Патріотичне виховання дітей дошкільного віку через народознавство №7 Гарніза Л.А.
8. Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку нетрадиційними методами художньої діяльності №5 Єфіменко Л.В.
9. Пісочна терапія №1 Марат І.А.
10. Сенсорне виховання дітей раннього віку №3 Сидоренко І.М.
11. Використання українського фольклору, як засобу патріотичного виховання в процесі музичної діяльності музичний керівник Білан І.П.