/Files/images/mama_vse_uspevaet00004_i.jpg

Розвиваючі завдання для дітей

Розвиваючі завдання для дітей допомагають розвитку образного мислення та дрібної моторики, сприйняття кольору, орієнтування в просторі та інше.

Розвиваючі завдання для дошкільнят можна знайти в себе вдома, а можна скачати онлайн безкоштовно на сайті childdevelop.

Щоб організувати домашню студію розвитку Вашої дитини, досить роздрукувати файли, підготувати канцелярське приладдя, виділити трохи вільного часу.

Вибір розвиваючих завдань для дітей

Вибираючи розвиваючі завдання для дітей за віком, найкраще орієнтуватися на інтереси майбутнього розумника, рівень його посидючості, концентрації, активності. Не варто примушувати малюка до роботи над завданнями, важливо, щоб він сам виявляв інтерес та ініціативу. У перший раз не варто навантажувати великою кількістю завдань, важливіше прищепити йому інтерес до занять в ігровій формі. Розвиваючі завдання для малюків повинні бути барвистими, веселими, захоплюючими.

/Files/images/159.gif