Як навчити дитину склеювати фази сну?

Не будемо чіплятися до формулювань, розуміючи, що тут зазвичай говорять про пробудження між циклами сну (після 30-40 хв)

«НІЯК не треба вчити дитину склеювати ці фази! Цьому діти вчаться самостійно за рахунок дозрівання нервової системи! »

В кінці кожного циклу сну (у дітей це наприклад 40-хвилинка) людині властиво прокинутися або бути близьким до пробудження.

ЩО МОЖЕ ЗРОБИТИ МАМА:

1. Вплинути на причини пробудження:

Дитина сильніше втомлюється під час неспання напередодні сну або встигає розслабитися, може умови сну змінити треба та інше

2. Бистро назад повернути в сон:

Немає нічого поганого в тому, що ви продовжуєте сон дитині. Дати опору для сну: важку руку, поплескати, поруч полежати. Приходимо через 30-35 хвилин після засипання і допомагаємо перейти в новий цикл сну. Це нормально! Не потребує коригування! І це тимчасово!

3. Не заважати прокидатися!

ВИСНОВОК:

Не треба вчити дитину тому, що вибудовується у нього фізіологічно в міру зростання і розвитку нервової системи і головного мозку.

Хочете щось зробити - працюємо з причинами пробуджень (внутрішніми і зовнішніми факторами).

Джерело Інстаграм-сторінка vopros_gv