Корекційно-розвиткові програми

Робота «Корекційно-розвиткова робота з дошкільниками щодо формування групованої діяльності з елементами каністерапії» практичного психолога Колеснік Наталії Михайлівни зайняла І місце на районному фестивалі кращих практик педагогів закладів освіти Шевченківського району м. Харків «Калейдоскоп педагогічних знахідок» за темою «Соціалізація учнів та вихованців у освітньому середовищі закладів освіти району», Номінація «Практична психологія та соціальна робота»

/Files/images/IMG_20210914_142424.jpg

/Files/images/грамота 2020.jpg

2014 р. "Програма розвиваючих занять для дітей від 2 до 4 років" . (автор-укладач Колеснік Н.М. )

2014 р. "Програма розвиваючих занять для дітей від 4 до 6 (7) років" . (автор-укладач Колеснік Н.М. )

Мета - психогігієна і психопрофілактика емоційної сфери дітей, навчання абетці емоцій, імітація базових емоцій, навчання навичкам розрізняти емоційно - виразні засоби безсловесного спілкування.

2014 "Програма розвиваючих занять для дітей від 4 до 6 (7) років по формуванню психологічної готовності до навчання в школі" (автор-укладач Колеснік Н.М.)

2019 р. "Програма корекційно-розвиткової роботи з дошкільниками щодо подолання деструктивної (агресивної) поведінки" (автор-укладач Колеснік Н. М.) - зайняла ІІІ місце на районому рівні на Всеукраїнському конкурсі авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми»