Навіщо виступати на конференціях?

/Files/images/14976318_546771962186494_1071549182954506910_o.jpg

Існує думка, що найпростіший спосіб що-небудь поліпшити - вивести це з зони комфорту, і хай адаптується. Підготовка до виступу дуже добре лягає на цей принцип: анонсувавши свій виступ на конференції, ми автоматично включаємо внутрішні механізми мотивації:

  • Наша сила волі безпосередньо зав'язана на інстинктах. Практично неможливо «просто так» захотіти і витратити десяток годин на виділення та оформлення якихось своїх знань. Якщо ж залишити заявку, то відразу включаються інстинкти досягнення, страх соціального осуду.
  • Наша пам'ять має вбудовані фільтри «цікаво / нецікаво», технічно реалізовані такою частиною мозку як «гіпокамп». Нам важко працювати над складним матеріалом, якщо він нам потрібний але нудний. Передчуття виступу, позитивних емоцій від нього змушує наш мозок ефективніше працювати з пам'яттю і локусом уваги під час створення презентації.

І не підготовкою єдиної. Сам виступ розвиває вміння доносити свої думки в усній формі.

І ще, що можна сказати про користь, - це можливість отримати живий фідбек від цільової аудиторії. Одне з головних достоїнств конференцій - можливість зібрати в одному місці людей, зацікавлених в якомусь напрямі.

Кiлькiсть переглядiв: 195