ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ М'ЯЧ НА корекційних занять

Безкоштовний онлайн-практикум для спеціалістів, які працюють з дітьми.

27 вересня в 19:00

Мета сенсомоторної корекції - максимально наблизити дитину до вирішення завдань, які стоять перед дітьми її віку.

Сенсомоторная корекція дозволяє:

• підвищити чутливість дитини до власного тіла, сформувати необхідні їй рухові навички;
  • покращіти увагу і можливості управляти поведінкою;
  • покращіти координацію рухів, допомогти дитині бути більш самостійною;
  • розширити коло завдань, які зможе вирішувати дитина;
  • покращіти свідому регуляцію рухів, в тому числі мовних.

На практикумі:

• Основні принципи сенсомоторної корекції дітей в роботі з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку;
  • Варіативність використання м'яча на заняттях;
  • Як м'яч допомагає розвивати орієнтування в просторі, окорухову координацію, регуляцію тонуса, точності і сили рухів, розвиток спритності, швидкості реакції, велику і тонку моторику;
  • Як можна використовувати м'яч для розвитку пам'яті, уваги, мови;
  • На що звернути увагу при виборі м'ячів для занять.

В результаті практикуму:

Зрозумієте, як використовувати на заняттях м'яч - доступний і простий засіб, який можна рекомендувати і батькам. Це буде комплекс вправ, який можна використовувати практично з усіма дітьми, просто співвідносячи складність вправ з можливостями конкретної дитини.

Спікери практикуму:

Плахова Світлана Олександрівна - клінічний психолог, нейропсихолог, один з авторів і укладачів програми з підготовки до школи дітей з CДBГ, мовними порушеннями і іншими труднощами навчання «Подорожуй разом з нами».

Семенова Ольга Олександрівна - кандидат психологічних наук, нейропсихолог з 25-річним досвідом роботи в Росії та Ізраїлі. Автор наукових і науково-популярних публікацій, а також рекомендацій і комплексів простих і ефективних вправ для корекції труднощів у дітей.

Зарегістріруйтесь https://www.instagram.com/p/CUK6x86sjw3/?utm_medium=copy_link

бонус «Добірка рухових вправ та ігор для розвитку пізнавальних здібностей ».

До зустрічі на практикумі!