YouTube канал 4 mamas

4 mamas - це команда з 4-х мам, які уміло поєднуть виховання дітей і роботу.

Тут надані практичні інструменти для виховання в дитині гармонійної особи, яка буде готова до викликів сучасного світу.

Такими інструментами є книги, зошити, диски: http://www.4mamas-club.com/

Щоб розвиток був різнобічним, необхідно приділяти увагу всім сферам життя. Ми виділили чотири основні, які визначають цілісний світ людини:

• вiдносини • розвиток • здоров’я • добробут

Усі книги й зошити мають практичну спрямованість. Вони написані доступною мовою, не вимагають від вас наявності педагогічної освіти або спеціальної підготовки. Наші автори — найкращі психологи-практики та педагоги. Вони не лише розділяють ідеї свідомого батьківства, але своєю роботою допомагають донести їх до кожного батька й матері.

Рівновага у вихованні: як не виховати дитину-тирана? Що робити,коли дитина не слухається,некерована.

Як виховувати дитину з народження? Психологічні особливості, ігри для розвитку та поради психологів.

Як зберегти психологічне здоров’я сім’ї під час карантину?

Як психологічно підготувати дитину до школи? Як допомогти адаптуватися до шкільного життя?

Як виховати не зашкодивши? Вебінар, де розкрито секрети щасливого батьківства!