Криза допомагає дитині зростати? Доведений факт!

Як діяти у кризовій ситуації? Дитина відмовляється робити уроки, не вірить у себе, не спілкується з однолітками?

Кризова ситуація… Ні, ми зараз не про особливості поведінки дітей у певному віці, а про ті життєві ситуації, з якими стикаються майже всі батьки.

• Дитина не хоче виконувати домашнє завдання і ходити до школи.

• Не хоче їсти та прибирати у кімнаті.

• Постійно «сидить» у смартфоні чи планшеті.

• Не може контролювати себе у магазині чи іншому людному місці.

• Вихваляється чи навпаки, невпевнена у власних силах.

«Дитина в умовах кризи» містить ключі до розуміння та алгоритми реагування на низку дуже специфічних життєвих ситуацій. Цю книгу створили психолог, матір чотирьох дітей, та ілюстратор, матір двох дітей. Маючи зовсім різні життєві шляхи, вони зблизилися через свою любов до людей узагалі та бажання допомогти кожній дитині, ураховуючи її потреби. Загалом у книзі розглянуто 35 СИТУАЦІЙ, що містять відповіді на питання: ЧОМУ дитина поводиться так чи інакше; ЯК діяти батькам. В основу видання покладено підхід «Позитивної дисципліни», що активно розвивається у США та Франції. Видання є наочним, кольоровим та доступним для тих, хто не хоче занурюватися в ґрунтовну «текстову» роботу.

Книга за посиланням: http://clc.am/MhsT9w