Дитина грає

це БЕЗКОШТОВНИЙ проект для батьків дітей від 1 року до 7 років.

Дитячі психологи, монтессори нейропсихолог, педагог, організатор побуту, коуч - їм є що розповісти! Вони самі батьки і знають, які методи легко впровадити в життя і отримати результат.

Дитина самостійно грає, без гаджетів, прибирає за собою іграшки, ви і самі із задоволенням з нею придумуєте все нові ігри зі старими іграшками - це можливо! Ми розповімо як.

Вас чекають прямі ефіри, експертні поради, корисні матеріали з чіткими покроковими інструкціями і рекомендаціями.

Починаємо з 13 квітня!

Посилання: https://www.instagram.com/p/CNN4G0pFrYj/?igshid=1ae0l2h8arjlj

Інстаграм-мторінка: @rebenok_igraet , всі експерти в її підписках (13 шт).

РОЗКЛАД прямих ефірів

13 квітня

11: 00 @o_rannem_razvitii

Які іграшки розвивають, а які шкодять? Як правильно вибрати?

15: 00 @domvradost

Расхламленіе і порядок в дитячій через гру.

14 квітня

11: 00 @elena_burevaya

Як правильно реагувати на "Хочу, купіі" і при цьому постійне "Мама, мені нудно"

15: 00 @julia_psychology__

Ігри на розвиток емоційного інтелекту.

15 квітня

11: 00 @montessori_natalia

Монтессорі для віку 0-3 року.

15: 00 @montessori_natalia

Монтессорі для віку 3-6 років.

16 квітня

10: 00 @oksana_tomenko

Як навчити дитину грати самостійно і прибирати за собою іграшки?

13: 00 @ coach4mom

Іграшка: подарунок або хабар?

15: 00 @olechka_arkhipova_

Як правильно взаємодіяти з дитиною в грі?

19 квітня

11: 00 @irinaklimchuk_nonumero

Дитяча матриця.

15: 00 @olechka_arkhipova_

Діти і гаджети.

Все ефіри пройдуть в цьому акаунті @rebenok_igraet

Які іграшки не рекомендую розглядати в якості подарунків своїм дітям?

Знаючи, що саме вони входять в ТОП-25 найбільш популярних подарунків цього року

По-перше, сьогодні виробники дитячих іграшок для самих маленьких намагаються об'єднати в одній грі безліч функцій. Такі іграшки рухаються, дзвенять, звучать, блимають. Містять в собі безліч складових одночасно. На перший погляд, це приковує увагу дитини і вона може довгий час сидіти, дивитися і слухати її. Мама думає, що зробила правильний вибір і іграшка дійсно цікава дитині. Насправді, ця іграшка розсіює увагу дитини. Вона не може сконцентруватися на якійсь певній функції. І її нервова система просто не здатна так швидко переключиться від такого інформаційного хауса!

А нам важливо «включити» у дитини довільну увагу. Щоб вона зацікавилася іграшкою не через те, що вона дзвенить, пищить і блимає одночасно, а тому що її приваблює в ній певна властивість. Або як мінімум, щоб ця іграшка не завдавала шкоди дитині.

Окрему увагу я хочу звернути на те, що говорять інтерактивні іграшки, якими зараз переповнений сучасний ринок! Виробники позиціонують їх як найкращих друзів для дитини, з якими вони можуть спілкуватися, які вчать їх говорити, відчувати емоції, відпрацьовувати сюжетно-рольову гру і т.д. АЛЕ, тут все з точністю до навпаки. Такі іграшки негативно впливають на психо-емоційну сферу дитини, оскільки «оживляють» неживий світ іграшок! І це дуже ВАЖЛИВО! Згодна, що такі іграшки можуть бути емоційно важливими для дитини, з якими дитина спить, бере в поїздки, доглядає і тд. Але, вони не повинні розмовляють.

В каруселі продовження і варіанти подібних ігор, перегортайте і знайте ворога в обличчя @o_rannem_razvitii

Дитяча гра та вільний час для себе

Дуже часта проблема побуту - це складність організувати собі МОЖЛИВІСТЬ для справи. Не все можна робити на тлі шуму, суєти або інших атрибутів живого сімейного життя.

Допоможемо собі з боку дитячого дозвілля. Проведемо інвентаризацію всього наявного, щоб ТОЧНО знати, чим можна зайняти дітей на той час, коли вам потрібна концентрація уваги і особистий час.

ПРАКТИКА: розбір дитячих матеріалів (книги, посібники, ресурси для творчості, конструктори, набори і т.п.)

Потрібно:

провести глобальну ревізію і розхламління. Ваше завдання не просто красиво скласти в стопку книги та посібники, а перегорнути кожну. ПЕРЕВІРИТИ річ на право займати місце у вашому домі. Це актуально по віку? Це взагалі цікаво моїй дитині? ⠀

Розділіть речі на 3 категорії:

Дитина може займатися цим самостійно (= моєї участі не потрібно, я можу в цей час займатися своєю справою)

Потребує моєї присутність поруч (= я можу займатися чимось своїм поруч, але при цьому частина уваги буде потрібно на гру / дозвілля )

(Під таке можна легко в'язати, готувати, прасувати, мити і т.п. - будь-які справи, на яких задіяно руки, але вільна голова. Так ви можете і справу робити, і підтримувати розмову з дитиною).

Потребує мого повного залучення (= нічого іншого паралельно я робити не зможу)

як розділити?

Варіанти: 1) прописати списком для себе 2) відкласти першу категорію на особливу полку / в коробку. Можливо, ви знайдете свій інший спосіб.

Головне, не сподіватися на пам'ять. Успіх процедури сортування буде тоді, коли це дійсно закріпиться роздільними категоріями. Нехай навіть іграшки / посібники лежать в одному місці, але як допомога собі, ви зафіксували - "ось ця річ підійде для цього" і не витрачаєте на роздуми ні хвилини, коли вам прямо зараз потрібно піти і щось зробити, а дитини при цьому - зайняти.

(Продовження - в каруселі @domvradost)