Аудіоказка "Про хворобу немитих рук"

Діти вивчають світ, тому до всього торкаються і пробують на смак. Це може привести до самих неприємних наслідків.

Навіть щоденне прибирання квартири не врятує від мікробів.

Аудіоказка "Про хворобу немитих рук"

Хвороби брудних рук з'являються саме у дітей, так як у них ще не сформовані гігієнічні навички: дитина може забути помити руки перед їжею, після відвідування туалету, ігри з тваринами, дитина також може з'їсти немитий фрукт або овоч. Імунна система дитячого кишечника ще слабка і не може виробляти достатню кількість захисних антитіл для знищення патогенних мікробів.

Пік захворюваності на інфекції припадає на теплу пору (весна, літо), так як висока температура повітря і підвищена вологість - сприятливе середовище для розмноження мікробів.

Як уникнути хвороб брудних рук?

Дитині необхідно прищеплювати звичку мити руки правильно, використовуючи мило. Звичайне миття рук здатне позбавити від 60% бактерій і мікробів. Для малюків 1-3 років можна використовувати дитячі антибактеріальні серветки.

/Files/images/002.jpg

Як розповіла головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко, миття рук - це один із дієвих методів, щоб зменшити ризики захворювання, тривалість цієї процедури має займатимінімум 20 секунд, щоб вимити міжпальцеві проміжки, тильну поверхню рук і зап'яски.

Наталія Тімко зауважила, якщо немає можливості помити рук з милом, адже у нас бракує скрізь умивальників, тоді варто скористатися антисептиком для очищення.