МАЛЕНЬКА ВЧИТЕЛЬКА

/Files/images/2-d0b4d196d0b2d187d0b8d0bdd0bad0b8.gif

В одному царстві-королівстві жила-була Принцеса.Вона була хороша дівчинка, красива і розумна, але розпещена і нічому не навчена. Коли Принцесі виповнилося три роки, Король і Королева вирішили запросити в Палац вчителів, які навчать їх донечку: як поводитися за столом, як вести себе в гостях, розкажуть їй про «чарівні» слова, навчать малювати, співати, читати і рахувати.Багато приїхало в Палац вчителів, але ніхто з них не сподобався Принцесі. Вона сказала батькам, що не хоче вчитися, а вчителі їй не потрібні. Засмутилися Король і Королева, вже дуже їм хотілося, щоб їх донечка була і розумницею, і вихованою дівчинкою. Що їм робити? Як вчинити?

На наступний день, коли Король обходив свої володіння, в одній з кімнат він побачив маленьку дівчинку і почув її тоненький голосок: «Порахуй до десяти: 1, 2, 3 …»Дівчинка сиділа на підлозі в кутку кімнати і вчила ляльку рахувати і малювати цифри.

Король підійшов до маленької дівчинки і запитав її:
– Як тебе звати?
– Анюта, – відповіла дівчинка.
– А скільки тобі років?
– Уже три роки.
– А де ж ти навчилася рахувати і малювати?
– Я займаюся в Школі розвитку, і там з нами займаються справжні вчителі, – відповіла Ганнуся.
– А чи вмієш ти сама їсти за столом? – Продовжував розпитувати Король.
– Так.
– А вмиватися і чистити зуби? – Так.
– А чи знаєш ти «чарівні» слова?
– Звичайно.
–Але, напевно, ти не вмієш ходити в туалет, як дорослі?– Запитав Король.
Анюта засміялася і відповіла Королю:
– Що ви, ваша величність,я вже давним-давно не забруднюю трусики і ходжу в туалет, як дорослі. Тільки у мене свій, дитячий туалет – горщик.

Здивувався Король, що така маленька дівчинка так багато знає і вміє. Дуже вона йому сподобалася. Взяв Король Ганну за руку і пішов знайомитися з її батьками.

Мама і тато Ганнусі дуже здивувалися, коли побачили Короля у своєму будинку, і запитали:
– Що сталося, ваша величність?
–Дозвольте мені на кілька днів забрати вашу донечку у Палац. Я хочу, щоб вона подружилася з Принцесою і навчила її малювати, рахувати, самостійно їсти, говорити «чарівні» слова, а найголовніше –ходити в туалет, як всі діти, на горщик,– відповів Король. Тато і мама дозволили Ганні погостювати у Палаці.

Вони ж знали, як це важливо, щоб їх донечка навчила маленьку Принцесу правилам поведінки. Минуло кілька днів, і по всьому царству-королівству розлетілося: «Слава, Анюті!» Всі жителі королівства дізналися, що Принцеса і Анюта стали справжніми подружками.Принцеса із задоволенням вчиться і називає Ганну: «Моя улюблена вчителька».

Ткач Р. Казкотерапія дитячих проблем. 2008