Діти з вибірковим апетитом

Батькам не варто панікувати, якщо:

1. У дитини гарне самопочуття. Вона весела і бадьора, але при цьому мало їсть, то нічого поганого не відбувається.

2. Жарка пора року. Зазвичай влітку діти їдять мало.

3. Дитина хворіє і при цьому відмовляється від їжі. Головне, щоб дитина добре пила. Вода, чай і компот найкраща їжа в перші дні хвороби.

4. Дитина не їсть, тому що витрачає мало енергії. Тривалі прогулянки і активні заняття вам на допомогу. Діти, які займаються в спортивних секціях рідко мають проблеми з апетитом.

5. Апетит може періодично змінюватися. Наприклад, в період активного росту дитини або під час стрибків розвитку.

6. Індивідуальна непереносимість певного продукту. Дитину нудить від деяких продуктів (не може ваша дитина з'їсти навіть ложечку супу, не треба її змушувати!).

Поради батькам малоїжки:

1. Перш за все, це здоровий глузд і спокій.

2. Перегляньте свої звички. Якщо ви вранці пропонуєте дитині кашу, а самі їсте бутерброд, то незабаром ваша дитина почне відмовлятися від каші на користь бутерброда. Так що, починайте з себе.

3. Активне проведення часу з дитиною. Слідкуйте щоб ваша дитина більше рухалася, гуляла на свіжому повітрі. Дитина витратить більше енергії і добре поїсть. Будьте активними разом з дитиною.

4. Не давайте дитині їсти поміж основними прийомами їжі. Якщо все таки перекус необхідний, то краще нехай це буде фрукт, ніж булка або печиво.

5. Дайте дитині зголодніти, щоб вона з'їла те, що їй пропонують.

6. Дитина відмовляється від овочів, але їсть котлети. Робимо котлети з різними овочами.

7. Не забувайте про вітамінно-мінеральні комплекси для вашого малоїжки. Адже при поганому апетиті може статися брак вітамінів. Обов'язково порадьтеся з педіатром, він призначить вітамінно-мінеральний комплекс відповідний вашій дитині.

У висновку, можна сказати, що відмова від їжі у дитини, не дає приводів для сильного занепокоєння батьків. Але потрібно бути уважними до самопочуття малюка. Не потрібно годувати дитину насильно. Основне завдання батьків стежити за тим, щоб раціон дитини був різноманітний, а самопочуття хорошим.

Кiлькiсть переглядiв: 173