Прямий ефір "Навіщо витрачати силу-силенну часу на підготовку до дитячого садка?"

«З нами так не возилися!» - таке часто чуємо. Але перший похід в садок - це важлива і, головне, досить стресова подія.

Підготовка до дитячого садка і допомога батьків в період адаптації - це запорука міцної психіки в майбутньому. І разом з тим запорука вашого доброго настрою та спокою.

Чому робити так, як раніше, зараз вже неможливо? Світ змінився!

Старше покоління дивиться мультик "Маша і ведмідь", і він йому не подобається! Дівчинка "занадто розпещена, не вихована", Міша "занадто слабкий" А сучасним дошкільнятам подобається мультик, адже Маша така "вільна", а ведмідь "розуміє, але не кричить"

Щоб зараз нашим дітям було легко жити в сучасному світі, їм необхідна впевненість в собі! А це можливо сформувати тільки на міцному фундаменті дитячо-батьківських відносин, на хорошій прихильності.

Пам'ятайте, поки діти маленькі - ми для них цілий світ. І, якщо вони зможуть довіряти нам, потім досить сміливо вони крокуватимуть далі по життю!

Саме тому до відвідування дитячого садка дітей необхідно готувати.

23.06.2021 р. о 10:00 прямий ефір на тему дитячого садка на Інстаграм-сторінці @elena_burevaya