НЕЙРОГРАФІКА

/Files/images/66876_1.jpg

Нейрографіка - це образотворчий метод роботи з підсвідомістю і ефективний спосіб змінити життя на краще. Його розробив художник і психолог Павло Піскарьов в 2014 р Нейрографіка поєднує набір психологічних підходів з декількома техніками графічного зображення. На перший погляд, така графіка виглядає абстрактною, але її основа не просто емоційна - вона нейрографічна; малювання нейрографікі прямо пов'язане із зображенням реальності.

Мета нейрографіческого малювання - зобразити неусвідомлювані страхи, переконання, тощо.

Ця практика дозволяє прийняти рішення, отримати відповідь на питання, вирішити проблему, виконати бажання

Секрет нейрографічного методу візуалізації бажань криється в особливостях психіки людини, яка складається з образів, отриманих завдяки зоровому сприйняттю. Під час сеансу нейрографікі матеріалізується психологічний досвід людини, піднімається на рівень свідомості все, що ми робимо, про що думаємо, чого хочемо.

Фахівці в багатьох країнах визнали нейрографічне малювання кращим рішенням цілей і завдань в життя людини.

Нейрографіка для гармонізації своєї особистості

Систематичні заняття допомагають позбутися комплексів, психологічних травм, змінити блокуючі установки.

Один сеанс нейрографікі допомагає підняти енергію з глибинних шарів несвідомого і вивільнити її для виконання завдань . За рахунок руйнування старих нейронних зв'язків і формування нових людина відчуває прилив сил, стає активним, входить в ресурсний стан. Викид енергії перетворює життя на всіх рівнях.

Нейрографіку порівнюють з різними тілесними і духовними практиками, такими як йога, медитація, дихальні техніки, масаж. Але на відміну від них, нейрографіка дає стабільний результат, який не залежить від коливань зовнішнього світу. Це можливо за рахунок того, що у людини змінюється ставлення до ситуації, людей, життя.

Практика нейрографікі

В результаті численних уточнень і коригувань техніки нейрографікі склався чіткий алгоритм роботи з малюнком, який виконується в 6 послідовних кроків:

1. Формулювання теми, яка викликає негативні емоції, внутрішні протиріччя, тривогу, страх, внутрішнє неприйняття. При цьому бажано назвати емоції і почуття, що виникають на цьому етапі, усвідомити рівень внутрішньої напруги і обсяг наростаючої енергії.

2.Вираз названих думок і емоцій на аркуші паперу у вигляді нейрографіческої лінії або фігури. У процесі малювання весь лист заповнюється лініями, які можуть накладатися одна на одну, стикатися або об'єднуватися одна з одною. При цьому увага повинна бути зосереджена не на красі лінії, а на процесі малювання.

Ще є хитрість для малювання. З одного боку здається нічго складного немає в тому, щоб намалювати хаотичні лінії на аркуші. Однак, коли починаешь малювати, можуть проявитися емоційні блоки та лінії можуть повторюватися і не бути непередбачуваними (вільними). Пропонують покласти на аркуш монетку та вести лінії так,щоб рушити монетку на інший край аркушу.

/Files/images/01.jpg

3. Дослідження форми одержаних ліній, їх перетинів та їх корекція. Гострі кути і перетини ліній на малюнку означають наявність внутрішніх конфліктів. Щоб позбутися від них, потрібно округляти всі гострі кути, наявні на малюнку. Інтерпретація фрагментів малюнка не потрібна. На цьому етапі відбувається трансформація реальності і зняття психологічних обмежень. Під час виконання цієї роботи важливо простежити за тим, як змінилися почуття і емоції, що виникли на першому етапі.

/Files/images/02-1.jpg

Для того, щоб додати змін, йдучи від стану стресу - в малюнок вносяться фігури, які самі утворилися при перетині ліній. Як правило, вони «напрошуються» самі собою, ви їх помічаєте і виділяєте більш жирним маркером. При цьому ви не забувайте, що кожна фігура несе свій сенс. Додайте ще більше фігур і ліній, заповнюючи порожні місця на аркуші.

/Files/images/03-1.jpg

4. Об'єднання окремих ділянок малюнка в єдині фігури методом зафарбовування маркером або кольоровим олівцем. Кількість таких ділянок, колір ліній і заповнення простору між ними не мають значення. Ця робота сприяє зниженню внутрішньої напруги, загасання внутрішнього конфлікту, вивільненню позитивної енергії, здатної допомогти вирішити задачу.

/Files/images/04.jpg

Наступним етапом є нейрографірованіе ліній: дублювання їх більш тонким Лінери. Лінії поля є завершальним етапом нейрографіческого малюнка.

В результаті проходження всіх етапів малювання ми заспокоюємось. Тепер від того викиду негативної емоції не залишилося і сліду, так само як і на малюнку. Головне завдання - «розчинити» той агресивний виплеск серед фігур і ліній. Але так само важливим моментом є задоволення, яке ви отримуєте під час розфарбовування і розглядання абсолютно нової картинки, що вийшла.

5. Оцінка зміни емоційного стану. Якщо людина відчула на цьому етапі полегшення і звільнення, то мета досягнута. Якщо почуття внутрішнього спокою і гармонії не настало, то поверх всіх фігур і ліній слід намалювати безліч кругів різного розміру. Це допоможе знизити рівень внутрішньої напруги, викликаною темою, заявленої на першому етапі.

Кiлькiсть переглядiв: 148