Протокол першої психологічної допомоги та кризової інтервенції. Марциняк Дорош Оксана

/Files/images/1 (1).png

КПТ, поради кризового терапевта Ольги Євланової

Невизначена втрата як працювати з сім'ями зниклих безвісти

Як переказувати погані новини. Техніки кризової інтервенції АСТ:матриця. Губерт Чупала. Академія КПТ

Травма-фокусована когнітивно-поведінкова терапія. Лекція докторки Аманди Клінтон (АПА) UA_субтитри

INwebinar: Психологічна допомога в умовах війни

Наша команда підготувала новий захід з надання психологічної допомоги постраждалим під час війни спільно з Кафедра медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії. Ви дізнаєтесь як оптимізувати виживання пацієнта, надати першу психологічну допомогу під час військових дій, вибухів, обстрілів та терористичних дій.

Для вас виступатиме Ірина Франкова Irina Frankova - лікарка-психологиня, к.мед.н., асистентка кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапї НМУ імені О.О. Богомольця, голова мережі з травматичного стресу Європейського коледжу нейропсихофармакології.

INwebinar: Психологічна допомога в умовах війни

На допомогу фахівцям психологічної служби системи освіти України

Вебінар «Перша психологічна допомога. Алгоритм дій»

Спікеркою заходу виступилаНаталія Сабліна, кандидатка психологічних наук, психологиня, психотерапевтка, керівниця Тренінгового Центру Наталії Сабліної. У заході взяли участь більше ніж 300 фахівців, які розглянули питання:

1) хто потребує та коли потрібно надавати першу психологічну допомогу; 2) де можна надавати першу психологічну допомогу; 3) етика надання першої психологічної допомоги; 4) принципи екстреної психологічної допомоги; 5) алгоритм надання першої психологічної допомоги.

Перша психологічна допомога

Вебінар «Тіло та емоції як інструменти допомоги в роботі фахівців психологічної служби у системі освіти України»

Спікеркою заходу булаОльга Міненко,психологиня, інтерперсональна консультантка, краніосакральнатерапевтка.

На заході були розглянуті наступні питання:

1. Нейробіологічне розуміння тілесно-емоційних проявів людини.
  2. Стрес та тривога як феномени людської природи.
  3. Емоційна грамотність в роботі фахівців психологічної служби.
  4. Базові емоції та їх фізіологічне відображення в тілі.
  5. Техніки самодопомоги та нормалізації стану фахівця та клієнта.

Тіло та емоції як інструмент допомоги в роботі фахівця психологічної служби

Вебінар «Як надавати психологічну допомогу і залишатися в ресурсі»

Спікеркою заходу булаНаталія Сабліна, кандидатка психологічних наук, психологиня, психотерапевтка, керівниця Тренінгового Центру Наталії Сабліної, тренерка Національної тренерської мережі ГО «Ла Страда-Україна».

На заході були розглянуті наступні питання:

1. Надання першої психологічної допомоги.
  2. Діагностичні техніки при роботі з дітьми, які постраждали від воєнних дій.
  3. Робота з травмою і горем.
  4. Колесо життєвого балансу.
  5. Як стежити за своїм ресурсним станом?
  6. Способи створення ресурсного стану.
  7. Кроки для підтримання емоційної стабільності.
  8. Медитативні практики.

Як надавати психологічну допомогу і залишатися в ресурсі

Вебінар«Арт методики в кризових інтервенціях з дітьми»

Спікеркою заходу булаВалентинаБуковська,представниця ГО «MentalhealthService», координаторка проєктів, психологиня,тренерка Національної тренерської мережі ГО «ЛаСтрада-Україна».

На вебінарі були розглянуті такі питання:

1. Особливості поведінки людини в кризових і надзвичайних ситуаціях.
  2. Концепції світосприйняття людиною до травми та після травми.
  3. Арт-терапевтичні методи роботи на етапі надання ППД та кризові інтервенції.
  4. Види арт-терапії. Особливості роботи з матеріалами.
  5. Арт-терапія як засіб подолання психічних травм у дітей та підлітків.
  6. Форми арт-терапії в роботі з підлітками.
  7. Арт терапевтичні методи в роботі з травмою.

Арт методики в кризових інтервенціях з дітьми

Вебінар «Резилієнс і травма. Практика організації роботи в закладі освіти з дитиною, яка пережила травмуючу подію»

Спікеркою заходу булаТетяна Войцях, психологиня, арт-терапевтка, тренерка та медіаторка Національної медіаторської мережі ГО «Ла Страда-Україна».

На вебінарі були розглянуті такі питання: 1) підходи до надання допомоги людям у надзвичайних ситуаціях; 2) вікові особливості реакцій дітей на травмуючі події; 3) перебіг травматичного досвіду; 4) ризики формування або закріплення девіантної поведінки; 5) як дорослі можуть захистити дітей від руйнівних наслідків надзвичайних ситуацій; 6) базове ставлення педагога до дитини, яка пережила травмуючу подію; 7) вправи та техніки, спрямовані на розвиток складових резилієнс.

Резилієнс і трвама. Практична робота

Вебінар «Кризове консультування для фахівців психологічної служби освіти в Україні. Частина 2»

Спікерка заходуВалентина Буковська,представниця ГО «MentalhealthService», координаторка проєктів, психологиня, тренерка Національної тренерської мережі ГО «Ла Страда-Україна»,

висвітлила такіпитання: умови кризового консультування під час воєнних дій; дебрифінг (за Дж. Мітчелом) як метод роботи з особами, які постраждали від воєнних дій; багатовимірна модель внутрішньої стійкості BASIS РН; кризові інтервенції: особливості, технології та етапи; майндфулнес – орієнтована протидія стресу (МВSR).

Кризове консультування 2

Кризове консультування

Ресурсний центр із психосоціальної підтримки для фахівців із психічного здоров`я під час війни

Група підготовки психологів для роботи у кризових ситуаціях з дітьми

Тренінг навичок психологічного відновлення. 1 частина. Вступ.

Перша психологічна допомога в бою Командири

Психологічна перша допомога військовослужбовцям. Урсано, Бенедек, Ассонов