Як налаштувати дитину на успіх у житті: поради для батьків

Якщо вихочете зробити все, щоб допомогти дитині мати щасливе і здорове життя, тонавчіть її відкладати задоволення. Так, саме затримка задоволення— цездатність протистояти спокусі негайної винагороди тачекати наступної. Дотогож ценавчить нервову систему боротися зі стресом.

Дослідження свідчить про наявність зв’язку між затримкою задоволення тасоціальним, емоційним, фізичним здоров’ям тауспіхом унавчанні, пише лікар-терапевт Вікторія Прудей у своємублозі, передає24канал.

Через навколишнє середовище батьки можуть посилити здатність дитини затримати задоволення або послабити його. Нажаль, зараз діти виховуються усвіті постійного танегайного задоволення, тому вони неможуть протистояти своєму бажанню отримати те, щовони хочуть уцей момент. І ценегативно впливає наїхні академічні, соціальні таемоційні навички.

Тому важливо докласти зусиль для розвитку навичок уповільненого задоволення удітей. «Убатьків все було інакше— бувши дітьми, вони жили усвіті затримки задоволення і саме життя навчило їх чекати»,— запевняє експертка.

Якрозвивати навички відкладеного задоволення удітей

• Недавайте їм гратися втелефонах постійно, коли їм нудно.
  • Уникайте використання смартфонів вавтомобілях таресторанах.
  • Використовуйте поняття «спочатку» та«потім»: нехай малеча спочатку прибере іграшки, апотім вона зможе пограти вігри.
  • Навчіть дітей збирати винагороди.
  • Грайте здітьми внастільні ігри, щоб навчити чекати черги.
  • Навчіть дітей діяльності, якапотребує постійних зусильдля досягнення результатів.
  • Непоспішайте одразу допомогти, нехай діти самі спробують усунути проблему.

Автор:Освіторія